فایل باکس و ملزومات اداری

برای محافظت از اسناد و جلوگیری از ورود گرد و غبار به آن ها از زونکن نیز استفاده می شود. زونکن نه تنها از اسناد شما محافظت می کند بلکه تاثیر بسیاری در مرتب شدن آن ها دارد. با استفاده از زونکن می توانید به سرعت اسناد مورد نظر را پیدا کنید.

فایل باکس و ملزومات اداری

برای نگهداری اسناد و اوراق در محفظه ای مناسب در قفسه ریلی و قفسه ثابت و … می توان از زونکن، فایل باکس و پوشه و … استفاده نمود که شرکت دژپاد صنعت بایگان با توجه به نیاز مشتریان اقسام آن را با توجه به ابعاد سینی قفسه ریلی و قفسه ثابت و کمد دوار و … تولید و عرضه می نماید.

فایل باکس و ملزومات اداری

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.