قفسه دوار

قفسه دوار برای نگهداری اسنادی که درون زونکن بایگانی شده اند بسیار مناسب است. با استفاده از قفسه دوار به راحتی می توانید زونکن موردنظر خود را پیدا کرده و به اسناد بایگانی شده دسترسی پیدا کنید.

قفسه دوار

برای نگهداری زونکن اعم از ایستاده و آویز، پوشه آویز و معمولی از کمد های دوار در سازمان ها استفاده می شود که در ابعاد مختلف با 4 فضا برای پوشه آویز و 5فضا برای زونکن قابل تولید و اجرا می باشد،این محصول در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که اتاق بایگانی اسناد از حیث ابعاد برای قفسه بایگانی ریلی مناسب نبوده و قفسه ثابت هم از لحاظ ظرفیت جوابگوی نیاز مشتری نمی باشد

ظرفیت:

720 عدد پوشه آویز 1 سانتی متری

120 عدد زونکن 8 سانتی متری

700 عدد پوشه

قفسه دوار

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.