رک دیوار یا قفسه چرخشی هوشمند

برای نگهداری اسناد و کالا در محفظه ای امن و استاندارد از سیستم چرخشی هوشمند رک دوار استفاده می شود که این سیستم قابلیت محدود کردن دسترسی با سیستم اثر انگشت، تشخیص چهره و اسنک قرنیه ی چشم و رمز الکترونیکی را دارا می باشد.

رک دیوار یا قفسه چرخشی هوشمند

 لازم به ذکر می باشد که در مواردی از انواع مدل های مدیریت اسناد و کالا به صورت انبوه در فضاهای بزرگ مانند سوله ها که نمی توان از قفسه ریلی بایگانی مکانیکی، قفسه ریلی بایگانی اتوماتیک و قفسه ریلی بایگانی استفاده نمود، مناسب ترین گرینه قفسه چرخشی هوشمند می باشد که کاربر با قرار گرفتن یا نشستن جلوی قفسه چرخشی هوشمند می تواند به اسناد و کالای مورد نیاز خود به سهولت دسترسی پیدا کند.

رک دیوار

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.