قفسه ریلی انبار

یکی دیگر از زیرمجموعه های خانواده قفسه ریلی مکانیکی (کمد ریلی مکانیکی)  ، قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  می باشد که بر اساس کالا ، اسناد ، مدارک ، کارتون ، لباس ، دارو و نقشه طراحی و اجرا می گردد. انبار محلی جهت نگهداری مواد اولیه، کالا، اجناس و یا محصولات دیگر می باشد ، انبار ممکن است محوطه سرباز، زیر زمین و سرپوشیده یا حتی داخل یک دستگاه مانند یخچال‌های صنعتی باشد، انبار میتواند داخل یک شرکت و یا کارخانه و یا گاهی در یک محیط خارج از آن قرار داشته باشند،

غالبا  انبارهای شرکت‌ها به خصوص انبارهای مواد اولیه، داخل خود شرکت می باشد، زیرا دسترسی راحت تر است و می توانند کالاها و قطعات مورد نیاز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود دچار مشکل نشوند. شرکت دژپاد علاوه بر کمد ریلی ترکیبی ، کمد ریلی کتابخانه ، قفسه متحرک چند منظوره  و . . . برای سیستم انبار محصولی به نام قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  تولید کرده است، ارتفاع قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  محدودیت نداشته و تا سقف محیط نگهداری کالا و اسناد سازمان ها و ارگان ها و …  امکان اجرا را دارا می باشد، از جمله مزیت های قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  نگهداری کالا و یا اسناد به این روش جا به جایی طبقات بر اساس ابعاد اسناد و کالا و … می باشد.

قفسه ریلی انبار

می توان گفت به طور کلی سیستم نگهداری قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) چند طبقه که بوسیله نیروی انسانی و دستی  بارگزاری  می شود، با توجه به حجم بالای کالاهای انبار شده حرکت قفسه انبار به صورت اتوماتیک و با استفاده از نیروی الکترونیک خواهد بود، برای بهینه کردن ارتفاع انبار، می‌توان در چند طبقه مجزا به ‌وسیله پلکان، بالابر، آسانسور و راهروبندی از حداکثر ارتفاع سالن بهره مند شد، انبارها را صرفا مخزنی جهت نگهداری کالاها نباید محسوب کرد زیرا به عنوان سرمایه مهمی برای سازمان ها، نهادها، شرکت ها و دیگر ارگان ها هستند که در سال های اخیر حتی بعنوان قلب سازمان ها شناخته شده است، لذا علاوه بر ارزش ذاتی خود انبارها بخاطر فضا، تجهیزات و تاسیسات، آنها از نظر اجرائی و نقشی که در زنجیره تامین کالا بازی می کنند اهمیت بالایی پیدا خواهد کرد، بنابر این در صورتی که بتوان تمهیداتی را برای استفاده بهینه از فضای انبار و همچنین بالا بردن دقت و سرعت امور اجرائی انبار ایجاد نمود تاثیر خود را درکاهش بهای تمام شده کالای ساخته شده به واسطه کاهش در هزینه های لجستیک وصرفه جوئی در سرمایه های سازمان ها می گذارد.  از این رو شرکت دژپاد قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) را به زنجیره تولید محصولات انبار خود افزوده است. قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  با نام های قفسه بایگانی فلزی ، قفسه بندی فلزی، قفسه بندی فلزی انبار، قفسه فلزی، قفسه فلزی انبار و قفسه بندی کفپوشدار نیز معروف می باشد،  با توجه به تنوع در تحمل و بازو قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)  می توانید دامنه وسیع تری از ابعاد دهانه و عمق را انتخاب کنید. قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) به 4 دسته کلی تقسیم می شود که عبارت است از قفسه ریلی انبار سبک ، قفسه ریلی نیمه سنگین ، قفسه ریلی سنگین و قفسه ریلی فوق سنگین

قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)سبک : یک کاربری از قفسه بندی بایگانی فلزی می باشد که برای بارهای سبک و نیمه حجیم که توسط فرد قابل جابه جایی است مناسب می باشد و در تمامی مراکز صنعتی و خدماتی کاربرد فراوانی دارد، قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا)سبک تا چند طبقه همراه بالکن و راهروهای متعدد اجرا می شود و نیز جابه جایی بین طبقات از طریق نصب پلکان و بالابرها امکان پذیر است.

در قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) سنگین: از کفپوش هایی با ضخامت بیشتر استفاده می شود و همچنین نوع بازویی استفاده شونده ، از جنس قوطی است. این امکان وجود دارد که با استفاده از نبشی کشی و استفاده از پانل پله ،در بالای قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) سنگین ، یک پلت فرم جهت استفاده های متنوع ایجاد نمود. این پلت فرم می تواند برای احداث فضای اداری یا انبارش بیشتر استفاده گردد. همچنین این سیستم قابلیت تلفیق با باکس پالت ها را دارد که می توان از آن به عنوان ایجاد فضایی مناسب برای دسته بندی لوازم و قطعات یدکی ریز و درشت استفاده کرد، بازویی های استفاده شونده در این سیستم به شکل سیگما می باشند که باعث سبک تر شدن وزن کل سیستم و صرفه جویی مالی می گردند.

قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) هوشمند: قفسه بندی انبار ریلی با استفاده از قفسه ریلی انبار هوشمند با توجه به حجم بالای کالاهای انبار شده به صورت اتومات توانسته است به جابه‌جایی کالاهای سبک و نیمه سنگین سرعت و تسهیل بخشد.

برای طراحی و اجرای کمد بایگانی ریلی مدیریت کالای شرکت دژپاد صنعت بایگان ، کارشناسان شرکت ابتدا نیاز کاربر و اوزان کالای مورد استفاده در قفسه ریلی را محاسبه و بر اساس آن قفسه ریلی انبار (قفسه ریلی مدیریت کالا) را به شرکت ها ، ارگان ها و سازمان ها پیشنهاد می نمایند

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.