قفسه ثابت فلزی

از کاربرد های قفسه ثابت فلزی به نگهداری اسناد، کالا، مجلات، پرونده، پوشه، کیف و کفش و … اشاره نمود که برای انواع کاربردها و اوزان مختلف قابل طراحی و اجرا می باشد

قفسه ثابت فلزی

قفسه ثابت فلزی اغلب در مواردی استفاده می شود که فضای کاربری کم و نیاز به ظرفیت و دسترسی سریع به اقلام ، اسناد و کالایی باشد ، یکی پرکاربرد ترین اقلام قفسه ها برای نگهداری کالا ، اسناد ، زونکن ، پوشه ، پرونده و نقشه و … می باشد ، پهلو های قفسه ثابت فلزی اجرا شده در سازمان ها و نهادهای مختلف قابلیت نصب پهلوهای فلزی تیره ، روشن ، ام دی اف و لترون را دارا می باشد.

معایب:

ظرفیت پائین نسبت به قفسه بایگانی ریلی

نیاز به راهرو در دو طرف قفسه ثابت فلزی و اشغال غیر بهینه فضا

امنیت پائین و دسترسی آسان برای تمام افرادی در محیط تردد می کنند و امکان برداشتن هر کدام از اقلام را دارا می باشد

اتلاف وقت به دلیل نیاز به جشتجو در هر یک از راهرو ها

مزایا:

دسترسی شریع و آسان به اسناد، کتاب ها و مجلات

به دلیل ساده بودن ساختار قفسه ثابت فلزی نیاز کم تری به تعمیرات و نگهداری دارد

 امکان افزایش و یا کاهش طول، عرض و ارتفاع و حتی امکان مونتاژ شدن قفسه ثابت روی قفسه ریلی مکانیکی

قفسه ثابت فلزی

لازم به ذکر است که برای نگهداری کالا های سنگین تر از قفسه ثابت پنل راک وقفسه ثابت پالت راک و دیگر انواع قفسه ها استفاده می شود.

قفسه ثابت فلزی

اجزای تشکیل دهنده ی قفسه ثابت فلزی پنل راک:

1- قاب ستون

2- بازویی

3- کفپوش

4- پیچ و مهره

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.