اپارات دژپاد  اینستاگرام قفسه بایگانی دژپاد  تلگرام قفسه بایگانی دژپاد  فیس بوک قفسه بایگانی دژپاد  لینکدین  توئیتر

تلفن تماس دژپاد021 88179673

قفسه ریلی متحرک چند منظوره

یکی از زیرمجموعه های خانواده قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی چند منظوره می باشد که بر اساس کالا ، اسناد ، مدارک ، کارتون ، لباس ، دارو و نقشه طراحی و اجرا می گردد ، قفسه ریلی مکانیکی اقسام مختلف و کاربرد های فراوانی دارد که با طراحی طبقات داخل قفسه بایگانی ریلی می توان برای ابعاد و اوزان مختلف کالا ، پوشاک و اقلام دیگر مورد استفاده قرار داد ، طبقات کمد بایگانی ریلی این قابلیت را به کاربر می دهد که برای ابعاد مختلف کالا و پوشاک طبقات را در داخل شیارهای سینی قفسه ریلی جا به جا و کم و زیاد نماید 

قفسه متحرک چند منظوره

 

جا به جایی طبقات قفسه ریلی چند منظوره :

طبقات قفسه ریلی چند منطوره به گونه ای است که کاربر می تواند فاصله ی بین طبقات را بنا به ابعاد مد نظر خود به راحتی تنطیم نماید.

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و ... و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.