اپارات دژپاد  اینستاگرام قفسه بایگانی دژپاد  تلگرام قفسه بایگانی دژپاد  فیس بوک قفسه بایگانی دژپاد  لینکدین  توئیتر

تلفن تماس دژپاد021 88179673

قفسه ریلی مکانیکی

قفسه ریلی مکانیکی یکی از انواع قفسه ریلی با سیستم محرکه مکانیکی می باشد. در قفسه بایگانی ریلی مکانیکی نیروی محرکه جابجایی قفسه بایگانی بر روی ریل ها نیروی مکانیکی از طریق فرمان حرکت قفسه ها می باشد.  

 

کمد ریلی مکانیکی

فرمان آلمینیومی قفسه ریلی مکانیکی :

یک سیستم قفسه ریلی مکانیکی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از قسمت هایی که بیش ترین نقش را در به حرکت درآوردن کابین های قفسه ریلی مکانیکی دارد فرمان می باشد ، فرمان های قفسه ریلی مکانیکی معمولا از جنس های مختلفی مانند پلاستیک فشرده ، فولاد و آلمینیوم ساخته می شود، از جمله مزیت هایی که فرمان های آلمینیومی قفسه ریلی مکانیکی این است که در عین سبک بودن دارای مقاومت زیادی در برابر تنش هایی که باعث  شکنندگی بشود دارد و همچنین سهولت ایجاد حرکت چرخشی به منظور جا به جایی کابین های قفسه بایگانی را دارا می باشد.

فرمان مکانیکی مختص قفسه ریلی مکانیکی می باشد که البته شیوه جابجایی قفسه ها با توجه به نوع آن ها : قفسه ریلی الکترونیکی (برقی) یا قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک متفاوت است.

درب و قفل مرکزی :

یکی از بخش های امنیتی قفسه ریلی مکانیکی درب و قفل مرکزی می باشد که بنا به درخواست مشتریان جهت ارتقای امنیت اسناد و محدود کردن دسترسی به اسناد در کابین انتهایی نصب می شود، زمانی که کار کاربر قفسه ریلی مکانیکی به اتمام رسید میتواند تمام کابین ها قفسه بایگانی ریلی مکانیکی را کنار یکدیگر قرار داده و درب های کابین انتهایی که دارای قفل میتو می باشد را قفل نموده و قفل مرکزی که روی شاسی قرار دارد را بسته و تنها کسانی که کلید را دارند می توانند به محتویات داخل کابین قفسه ریلی مکانیکی دسترسی داشته باشند.

از دیگر مزیت های استفاده از درب و قفل مرکزی محفوظ بودن اسناد و جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل کابین ها می باشد.

 

 

مزایای استفاده از قفسه بایگانی ریلی مکانیکی: 

ظرفیت بیشتر در نسبت قفسه بایگانی ثابت

استفاده حداکثری از حداقل فضا

امنیت بیشتر نسبت به قفسه بایگانی ثابت به دلیل جمع شدن و قفل شدن تمام کابین های قفسه ریلی

کاهش زمان جست و جو اسناد و کالا در قفسه بایگانی ریلی

 

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و ... و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.