اپارات دژپاد  اینستاگرام قفسه بایگانی دژپاد  تلگرام قفسه بایگانی دژپاد  فیس بوک قفسه بایگانی دژپاد  لینکدین  توئیتر

تلفن تماس دژپاد021 88179673

قفسه ریلی برقی -الکترونیکی

قفسه بایگانی ریلی برقی یا الکترونیک از لحاظ ساختار مشابه به قفسه بایگانی ریلی مکانیکی می باشد که پس از سال ها کار مطالعاتی و نیازسنجی در سازمان ها و ارگان های مختلفی که از محصولات قفسه بایگانی ریلی استفاده می کردند توسط گروه تحقیق و توسعه ی شرکت دژپاد صنعت بایگان اختراع و به بهره برداری رسید ، قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی مشابه سایر محصولات قفسه بایگانی ریلی از ارزش افزوده فضایی بالایی برخوردار می باشد که از جمله قابلیت های آن می توان به باز بسته کردن کابین های قفسه ریلی از طریق کنترل از راه دور اشاره کرد ، لازم به ذکر است در صورت قطع برق در سیستم قفسه ریلی برقی یا الگترونیکی با آزاد کردن کلاژ می توان به راحتی کابین های قفسه ریلی را جا به جا و به اسناد یا کالای مورد نظر دسترسی پیدا کرد. با استقرار و نصب بایگانی ریلی برقی می توان علاوه بر صرفه جویی در وقت در انرژی و حتی تعداد کاربر مورد نیاز صرفه جویی قابل توجه ای نمود.

کمد ریلی برقی-الکترونیکی

 

پنل حرکتی قفسه ریلی بایگانی برقی :

یک سیستم قفسه ریلی بایگانی برقی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که کاربر برای به حرکت درآوردن کابین ها می تواند از پنل تعبیه شده بر روی قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی استفاده نماید ، به این صورت که برای باز کردن کابین با فشردن دکمه کابین باز می شود و با فشردن دکمه ای دیگر آن کابین بسته می شود و در صورت قطعی برق کاربر با چرخاندن فرمان عمل باز و بسته کردن کابین ها را انجام می دهد.

 

پلتفرم قفسه ریلی بایگانی برقی :

در طراحی پلتفرم سیستم های قفسه ریلی بایگانی الکترونیکی یا برقی توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت دژپاد صنعت بایگان بنا به درخواست مشتریان و کارفرما می توان از سیستم قفسه ریلی بایگانی برقی به سایر سیستم ها از جمله قفسه ریلی مکانیکی و یا قفسه ریلی اتوماتیک تبدیل کرد.

 

مزایای استفاده از قفسه بایگانی ریلی اکترونیکی:

 • صرفه جویی در وقت،
 • افزایش سرعت جستجو،
 • کاهش نیروی انسانی جهت گردش اسناد،
 • کاهش هزینه های جاری مانند هزینه ی برق به دلیل وجود برد روشنایی هوشمند،
 • کاهش هزینه ی گاز و انرژی،
 • بهینه سازی و کاهش حجم کاغذ بازی درون سازمانی،
 • سرعت بخشیدن به کارهای روزمره،
 • قابلیت کپی گیری از اسناد،
 • امکان جستجوی محل یک پرونده در آرشیو فیزیکال و ارسال فرمان بازشدن قفسه ریلی مربوطه جهت دسترسی به پرونده مذکور در کابین های قفسه بایگانی ریلی،
 • حفظ اسناد به صورت فیزیکی در محیط ایده آل و استاندارد با طول عمر بالا،
 • سبک سازی اسناد،
 • محدود کردن کاربران و کارشناسان به محتوای داخل اسناد با تعریف سطح دسترسی
 • دسترسی به اطلاعات اسناد در هر محیطی مثل اداره و یا خارج از آن

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و ... و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.