اپارات دژپاد  اینستاگرام قفسه بایگانی دژپاد  تلگرام قفسه بایگانی دژپاد  فیس بوک قفسه بایگانی دژپاد  لینکدین  توئیتر

تلفن تماس دژپاد021 88179673

قفسه ریلی کتابخانه ای

قفسه ریلی کتابخانه ای از جمله قفسه های خانواده قفسه ریلی مکانیکی می باشد که برای نگهداری کتاب بر اساس استاندارد های کتابداری برای مخازن کتابخانه ها طراحی شده است. قفسه بایگانی ریلی انواع مختلفی از کاربردها را دارا می باشد که از جمله آن می توان به قفسه ریلی کتابخانه برای نگهداری انواع و اقسام کتاب ها، مجلات و جزوات اشاره نمود، یکی از اصلی ترین ویژگی های قفسه ریلی کتابخانه ای محفوظ بودن کتاب ها و مجلات از ورود گرد و غبار به داخل کابین های قفسه بایگانی ریلی کتابخانه ای اشاره کرد که این موضوع طول عمر مفید کتاب ها و مجلات را تا حد زیادی افزایش می دهد

کمد ریلی کتابخانه ای

 

جا به جایی طبقات قفسه ریلی کتابخانه ای :

طبقات قفسه ریلی کتابخانه ای به گونه ای است که کاربر می تواند فاصله ی بین طبقات را بنا به ابعاد کتاب های خود به راحتی تنطیم نماید.

 

درب و قفل مرکزی :

یکی از بخش های قفسه ریلی کتابخانه ای درب و قفل مرکزی می باشد که بنا به درخواست مشتریان جهت ارتقای امنیت اسناد و محدود کردن دسترسی به اسناد در کابین انتهایی نصب می شود، زمانی که کار کاربر قفسه ریلی مکانیکی کتابخانه ای به اتمام رسید میتواند تمام کابین ها را کنار یکدیگر قرار داده و درب های کابین انتهایی که دارای قفل میتو می باشد را قفل نموده و قفل مرکزی که روی شاسی قرار دارد را بسته و تنها کسانی که کلید را دارند می توانند به محتویات داخل کابین دسترسی داشته باشند.

از دیگر مزیت های استفاده از درب و قفل مرکزی محفوظ بودن اسناد و جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل کابین ها می باشد.

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و ... و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.