اپارات دژپاد  اینستاگرام قفسه بایگانی دژپاد  تلگرام قفسه بایگانی دژپاد  فیس بوک قفسه بایگانی دژپاد  لینکدین  توئیتر

تلفن تماس دژپاد021 88179673

قفسه ریلی انبار(قفسه ریلی مدیریت کالا)

یکی دیگر از زیرمجموعه های خانواده قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی انبار می باشد که بر اساس کالا ، اسناد ، مدارک ، کارتون ، لباس ، دارو و نقشه طراحی و اجرا می گردد. ارتفاع قفسه ریلی انبار محدودیت نداشته و تا سقف محیط نگهداری کالا و اسناد سازمان ها و ارگان ها و ...  امکان اجرا را دارا می باشد، از جمله مزیت های نگهداری کالا و یا اسناد به این روش جا به جایی طبقات بر اساس ابعاد اسناد و کالا و ... می باشد.  

قفسه ریلی انبار

  قفسه ریلی انبار و یا قفسه ریلی مدیریت کالا  به 4 دسته کلی تقسیم می شود که عبارت است از قفسه ریلی انبار سبک ، قفسه ریلی نیمه سنگین ، قفسه ریلی سنگین و قفسه ریلی فوق سنگین

برای طراحی و اجرای قفسه ریلی مدیریت کالا ی شرکت دژپاد صنعت بایگان ، کارشناسان شرکت ابتدا نیاز کاربر و اوزان کالای مورد استفاده در قفسه ریلی را محاسبه و بر اساس آن قفسه بایگانی مدیریت کالا را به شرکت ها ، ارگان ها و سازمان ها پیشنهاد می نمایند 

قفسه ریلی انبار

شرکت دژپاد صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و ... و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت دژپاد صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.