مزایای قفسه بایگانی ریلی

اکثر افرادی که در ارگان و سازمان های مختلفی مشغول به کارهستند از مزایای قفسه بایگانی ریلی اطلاع دارند و میدانند که این محصول در جهت محافظت از هر گونه اسناد و مدارک طراحی شده است و میتواند در طولانی مدت از اطلاعات افراد در سازمان ها در برابر هرگونه باد، باران، آتش سوزی محافظت نماید. در گذشته از روش های سنتی جهت مراقبت از مدارک استفاده میشد و همین امر باعث میشد تا اسناد و اطلاعات به مرور زمان پوسیده شوند و حتی گم شوند. در ادامه میخواهیم با مزایای قفسه ریلی بیشتر آشنا شویم تا افراد بتوانند با دقت و اگاهی بیشتری محصول خود را تهیه نمایند. با مجموعه دژپاد همراه باشید.

مزایای سیستم قفسه بایگانی ریلی

همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد از مزایای سیستم قفسه بایگانی ریلی، ذخیره سازی فشرده است که بیشتر شرکت ها جهت بایگانی نمودن مدارک و اسناد خود از این محصولات استفاده میکنند. یکی از مزیت های استفاده از این محصول در مقایسه با قفسه بایگانی ثابت در این است که امکان جابه جایی کابین های هر سیستم بایگانی ریلی وجود دارد و میتوانید با تعداد نامحدود، محصول خود را در داخل این سیستم ها قرار دهید. با مطالعه نمودن انواع مزایا در بخش پایین، میتوانید یک ذخیره سازی منظم را داشته باشید.

صرفه جویی قفسه بایگانی ریلی در فضا

با قفسه بایگانی ریلی میتوانید تا 80 درصد صرفه جویی در فضا را داشته باشید این ذخیره سازی به نسبت قفسه های قدیمی سنتی بسیار ایمن تر بوده و از اطلاعات در هرشرایطی محافظت مینماید.

 ذخیره سازی و افزایش راندمان با قفسه بایگانی ریلی

با قفسه بایگانی ریلی میتوانید ذخیره سازی و افزایش راندمان بسیار خوبی را داشته باشید. بدین صورت که علاوه بر آنکه میتوانید ذخیره سازی خود را به صورت منطقی تقسیم و طبقه بندی نمایید، شماره گذاری و ذخیره سازی هوشمند میتواند به بهبود ذخیره سازی و راندمان کاری، کمک بسیاری کند. با خرید قفسه بایگانی ریلی میتوانید از گم شدن فایل ها، مشکلات غیر ضروری در کار روزانه خود جلوگیری نمایید. با استفاده از این محصول میتوانید اسناد و مدارک خود را به صورت مرتب در کابین ها قرار دهید. اگر سیستمی را در بایگانی ریلی انتخاب نمایید که به صورت هوشمند باشد، بی شک بایگانی ریلی است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت مکانیکی طراحی و تولید شده است.

قفسه بایگانی ریلی با قابلیت تنظیم

قفسه بایگانی ریلی قابلیت تنظیم دارد. بدین صورت که میتوانید فاصله بین 2 یونیت را تنظیم نمایید و به صورت همزمان از دو راهرو به دو قفسه دیگر، با پرونده ها دسترسی داشته باشید تا کارها به صورت سریع انجام گیرد. نکته دیگر این است که این سیستم به گونه ای تولید شده است که میتوانید طبقات یک قفسه را جابه جا نمایید و بسته به ابعاد مدارک و اسناد آنها را تنظیم کنید.

تسریع در سرعت با قفسه بایگانی ریلی

با خرید یک سیستم قفسه بایگانی ریلی میتوانید به خوبی اسناد و مدارک خود را سازماندهی و کدگذاری نمایید. همین امر سبب تسریع در کارهای روزمره میگردد. با استفاده از غشگیر فلزی میتوانید از افتادن، لیز خوردن و غش کردن اسناد خود جلوگیری نمایید.

غشگیر فلزی به صورت یک نبشی L شکل میباشد که بر روی طبقه مد نظر نصب میگردد، که یک طرف این محصول در زیر اسناد و طرف دیگر آن در راستای طول اسناد قرار گرفته میشود که از غش کردن اسناد، مجلات، کتاب ها و غیره جلوگیری میکند.

از دیگر مزایای این سیستم:

  • قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد
  • قابلیت جابه جایی و انتقال
  • کاهش دادن تعداد بلوک ها
  • طراحی نمودن در ارتفاع های مختلف با توجه به ارتفاع محیط شما
  • قابلیت استفاده در انبارها، موزه ها، لوازم خاص
  • طراحی در عمق های مختلف جهت بایگانی نمودن انواع کتاب، زونکن، پوشه، تراریوم، کارتن ها و غیره

نتیجه گیری

مجموعه دژپاد یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مجموعه های فروش انواع محصولات قفسه بایگانی ریلی نظیر کمد بایگانی ریلی مکانیکی، کمد ریلی برقی الکترونیک، کمد ریلی اتوماتیک، کمد ریلی ترکیبی، کمد ریلی کتابخانه، قفسه متحرک چند منظوره، قفسه ریلی انبار و غیره میباشد. جهت مشاوره و خرید میتوانید با کارشناسان ما، درارتباط باشید.