مزایای بایگانی ریلی برقی-الکترونیک

بایگانی ریلی به یک سیستم قفسه بندی میگویند که به وسیله پایه های متحرک امکان جابه جایی را بر روی ریل های تعبیه شده فراهم میکند همین امر سبب میگردد تا فضای بهینه تری را از محیط خود به وسیله استفاده از بایگانی ریلی داشته باشیم. افراد میتوانند از بایگانی ریلی در تمامیه صنف های کاری خود استفاده کنند. از جمله صنف هایی که با نداشتن فضای کافی میخواهند محیط بایگانی خود را بهینه تر کنند. البته بایگانی ریلی انواع مختلفی دارد که افراد بر حسب نیاز و کارایی خود محصول مورد نظر خود را تهیه میکنند از جمله محصولاتی که در بایگانی ریلی تولید شده است شامل بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی الکترونیک، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی ترکیبی، بایگانی ریلی کتابخانه، قفسه متحرک چند منظوره، قفسه ریلی انبار که هرکادام از این محصولات بایگانی ریلی دارای کاربردهای متفاوت و گسترده ای هستند که میتوانید از مجموعه دژپاد خریداری کنید. در این مقاله قصد داریم به مزایای قفسه بایگانی ریلی برقی بپردازیم پس تا اخر این مقاله همراه ما باشید.

بایگانی ریلی

مشخصات کلی قفسه بایگانی ریلی

بدنه بایگانی ریلی

تمامیه قطعاتی که در سیستم بایگانی ریلی مورد استفاده قرار میگیرد توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند که مشتریان عزیز میتوانند بسته به نیاز خود در ابعاد و اندازه موردنظر سیستم بایگانی خود را سفارش دهند قابل ذکر است بایگانی ریلی قابیلت مونتاژ و دمونتاژ را دارد.

شاسی بایگانی ریلی

شاسی محصولات قفسه بایگانی ریلی به گونه ای تولید شده است  که بتواند حجم بسیاری از اسناد و مدارک را تحمل نموده و تمامیه حجم بایگانی ریلی به چرخ ها منتقل میشود تا استحکام قفسه ها افزایش پیدا کند.

سیستم روشنایی هوشمند در بایگانی ریلی

یکی از مزیت های بایگانی ریلی این است که دارای سیستم روشنایی هوشمند می باشد تا فرد مورد نظری که در راهروهای سیستم بایگانی ریلی قرار دارد بتواند به راحتی به اسناد و اطلاعات ذخیره شده مورد نیاز خود در سیستم بایگانیریلی دسترسی داشته باشد.

دارای سنسور تثبیت کننده شرایط در بایگانی ریلی

وجود سنسور تثبیت کننده شرایط باعث میگردد تا هر لحظه از وجود ایمن و استاندارد بودن سیستم بایگانی ریلی خود اطمینان حاصل کنید.

سیستم گردش هوا

یکی از مزیت های بایگانی ریلی مجموعه دژپاد این است که با استفاده از سیستم تعبیه شده بر روی تمامی سیستم بایگانی ریلی امکان گردش هوا را به داخل قفسه ها فراهم میکند، همین امر سبب میگردد تا اسناد و مدارک مربوطه دارای طول عمر بیشتر داشته باشند.

قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک چیست؟

قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک سیستمی است که ما بین قفسه ریلی مکانیکی و کمد ریلی اتوماتیک می باشد. هر کدام از یونیت های بایگانی ریلی جهت مدیریت اسناد با زدن دکمه که بر روی پنل بایگانی برقی قرار دارد انجام میشود و دیگر نیازی به نیروی انسانی نمی باشد. قفسه بایگانی ریلی برقی -الکترونیک با رایانه و ریموت کنترل در ارتباط نمی باشد و شاید همین خصیصه ها باعث میگردد افراد این بایگانی ریلی را به قفسه بایگانی ریلی مکانیکی نسبت دهند. قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارد مورد استقبال بی نظیر کارمندان اداری قرار گرفته است. سیستم قفسه بایگانی ریلی-برقی به گونه ای طراحی شده است که افراد بتوانند به راحتی کابین های این بایگانی ریلی را بر روی ریل ها جا به جا کنند، لازم به ذکر است با استفاده از دکمه ای که بر روی قفسه های بایگانی ریلی برقی-الکترونیک میباشد میتوانید به راحتی درب کابین ها را باز و بسته کنید تا افراد معدودی بتوانند به اسناد و اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشند. همچنین در صورت قطع برق در سیستم قفسه بایگانی برقی-الکترونیک با آزاد نمودن کلاژ میتوانید به آسانی کابین های این بایگانی ریلی را جابه جا کنید تا به اطلاعات و اسناد شخصی که داخلی ایم سیستم بایگانی کرده اید دسترسی داشته باشید. استفاده از بایگانی ریلی برقی-الکترونیک باعث میگردد تا علاوه بر صرفه جویی در وقت برای تعداد کارمندان مورد نیاز نیز صرفه جویی کنید.

قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک

کاربرد قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک

قفسه بایگانی ریلی برقی- الکترونیک یک سیستم بسیار کاربردی جهت ذخیره سازی بهینه اطلاعات و اسناد کاربران می باشد که علاوه بر ایمنی، امنیت را برای کاربران فراهم می سازد همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد بایگانی ریلی برقی-الکترونیک همانند بایگانی ریلی مکانیکی و قفسه ریلی اتوماتیک است تفاوت عمده این قفسه بایگانی ریلی برقی الکترونیک در برقی بودن سیستم می باشد که دسترسی آسان را فراهم نموده.

پنل حرکتی قفسه بایگانی ریلی برقی

یکی از پنل هایی که بر روی این سیستم بایگانی ریلی برقی-الکترونیک تعبیه شده است وجود دکمه ای می باشد که به وسیله آن میتوانید  به فایل های مربوطه دسترسی داشته باشید. این بایگانی ریلی فاقد ریموت کنترل و ارتباط با کامپیوتر است و میتوانید با استفاده از یک دکمه از راه دور به بایگانی ریلی خود دسترسی داشته باشید تا کابین های خود را جابه جا کرده و با فشردن دکمه کابین مورد نظر خود را ببندید. در صورت قطع شدن جریان برق به واسطه فرمان هایی که بر روی کابین می باشد میتوانید مدیریت کابین ها را برعهده بگیرید. مجموعه دژپاد توانسته است بسته به نیاز مشتریان عزیز خود محصولی باکیفیت و قیمت مناسب را تولید و عرضه نماید.

مزیت های قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک

  • دارای صرفه جویی در وقت و هزینه
  • نگهداری بهینه اسناد
  • کاهش هزینه های مصرفی از جمله آب، برق، گاز
  • دارای امنیت و ایمنی بیشتر اسناد و اطلاعات
  • جابه جایی بسیار آسان و هزینه تعمیرات کمتر
  • صرفه جویی در نیروی خدماتی
  • سرعت بخشیدن به کارهای روزمره
  • محدود نمودن کاربران و اشخاصی جهت دسترسی به اسناد و مدارک بایگانی شده
  • امکان کپی گیری اسناد

خرید و قیمت قفسه بایگانی ریلی برقی-الکترونیک در تهران

شرکت دژپاد واقع در تهران، با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تولید محصولات بایگانی ریلی توانسته است با توجه به کیفیت و قیمت مقرون به صرفه نیاز کاربران بسیاری را به خود جلب کند. عزیزان میتوانید جهت خرید محصول مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا همکاران ما بتوانند بسته به موقعیت و شرایط کنونی شما عزیزان، بهترین محصول را به شما ارائه دهند.