بایگانی ریلی هوشمند

بایگانی ریلی هوشمند چیست؟

بایگانی ریلی هوشمند یکی از محصولات جدید و مدرن است که در نگهداری انواع اسناد، مدارک، پرونده ها، زونکن ها و دیگر اقلام در مراکز و ارگان های مختلف استفاده میگردد. افراد میتوانند در تمامی فضاهای محیط اداری و صنعتی از این محصول کاربردی ومنحصر به فرد با توجه به ابعاد و اندازه های مورد نظر استفاده نمایند.یکی از قابلیت های کاربردی این سیستم هوشمند افزایش سرعت و دقت عملیات کاری و یکپارچه کردن تمام فرآیندهای بایگانی است. در ادامه بیشتر درباره مزایای استفاده از سیستم بایگانی ریلی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بایگای ریلی چیست؟

طراحی دستگاه های هوشمند به گونه ای است که گذاشتن و برداشتن انواع زونکن، اسناد، مدارک، به صورت مکانیزه و از طریق فرامین صادره به کمک نرم افزاری که در محل بوده و به دستگاه متصل میگردد، انجام میشود. این سیستم به وسیله اثر انگشت، تشخیص چهره و کارت تردد قابل استفاده بوده و در امنیت این محصول تاثیر بسزایی دارد. لازم به ذکر است که فراخوان پرونده ها و مدارک از طریق سیستم تشخیص صدا، امکان پذیراست. مجموعه صنعت بایگان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجموعه های تولید کننده و توزیع کننده انواع محصولات بایگانی ریلی به نام های بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی الکترونیک، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی ترکیبی، بایگانی انبار و غیره میباشد. در ادامه به مزایای بایگانی ریلی هوشمند میپردازیم با صنعت بایگان همراه باشید.

مزایای استفاده از بایگانی ریلی هوشمند

از مزایای بایگانی ریلی هوشمند این است که میتوانید ظرفیت آن را به صورت کاملا یکپارچه ای افزایش دهید. در کنار دستگاه قبلی که دارید میتوانید این دستگاه را با هزینه خیلی کمتر به ان اضافه نموده و به عنوان یک سیستم واحد از آن استفاده نمایید. سیستم بایگانی های هوشمند با بهره گیری از تکنولوژی‌هایی همچون تکنولوژی RFID و بارکد میتواند مدیریت بهینه اسناد، مدارک و نظارت هرچه بیشتر مدارک و اسناد شما را انجام داده و گزارشات مدیریتی به روز را به صورت لحظه ای فراهم سازد.

ویژگی های استفاده از بایگانی ریلی هوشمند

دستگاه های بایگانی ریلی هوشمند، عملکرد مشابهی با انبار مکانیزه برای بایگانی کردن اسناد و مدارک خود دارد و به آسانی قابل انطباق در تمامی فضاهایی از جمله محیط اداری و سازمانی میباشد.

دارای افزایش بهره وری نیروی انسانی
امکان تولید سفارشی فایل بایگانی ریلی

امکان گردش هوا برای افزایش طول عمر اسناد

قیمت مقرون به صرفه به نسبت کیفیت و عملکرد آن

حذف راهروهای اضافی و فضای مفید در بایگانی ریلی مکانیکی

امنیت پرونده ها را با وجود درب و قفل مرکزی میتواند تضمین نماید

با خرید بایگانی ریلی هوشمند میتوانید فضای محیطی خود را زیبا کنید.

دارای تنظیم نمودن فاصله بین طبقات با توجه به ابعاد و اندازه های تعیین شده

جمع بندی

حفظ امنیت پرونده ها و اسناد و مدارک یکی از لازمه های ارگان و سازمان ها میباشد که باید به آنها توجه بسیاری نمود. با استفاده از بایگانی ریلی هوشمند میتوانید به راحتی به فایل ها دسترسی پیدا کنید و در فضای خود صرفه جویی نمایید. اما تمامی این موارد زمانی قابل اجرا است که از یک مجموعه معتبر محصول خود را تهیه نمایید. بی شک مجموعه صنعت بایگان یکی از مجموعه های تولید کننده سیستم های قفسه بایگانی ریلی با کیفیت و ابعاد، اندازه های متفاوت است که بسته به نیاز مشتری علاوه بر کالای باکیفیت و قیمت مناسب، محصولی کاربردی را نیز می توانید از آن تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *