امنیت بایگانی ریلی

امنیت بایگانی ریلی یکی از مواردی است که زبانزد کاربرانی که محصولات بایگانی ریلی خریداری میکنند می‌باشد و هرکدام از سیستم های بایگانی ریلی دارای اهمیت ها و کاربرد های خاصی هستند و میتوان گفت بایگانی ریلی از تعداد قفسه های متحرک تشکیل شده است که استفاده از این قفسه بایگانی ریلی باعث میگردد که با حذف راهروها بین قفسه از حداکثر فضا نیز استفاده کنید و به دلیل بالا بودن امنیت آنها در مراکز دولتی و شرکت های خصوصی و مراکز آموزشی بیشتر استفاده میگردد. همینطور امروزه بسیاری از شرکت های در تلاش‌اند تا اطلاعات و آمارهای خود را در سازمان ها حفظ و نگهداری کنند و یکی از مهمترین مواردی که بیشتر در شرکت ها و سازمان ها قابل تایید میباشد استفاده از بایگانی ریلی رمز گذاری شده و بادوام است تا اشخاص بتوانند در طولانی مدت، اطلاعات و اسناد خود را در طولانی مدت در آن نگهداری کنند و در صورت استفاده نکردن از بایگانی ریلی نمیتوان اطلاعات و امنیت اسناد و مدارک یک شرکت و یا سازمان را تضمین نمود. نکته قابل توجه این می‌باشد که استفاده کردن از محصولات بایگانی ریلی باعث میگردد تا افراد محدودی بتوانند به اطلاعات و اسنادی که در سیستم بایگانی ریلی قرار میگیرد دسترسی داشته باشند.

بایگانی ریلی شرکت دژپاد

بایگانی ریلی مجموعه دژپاد از اجزای بسیار زیادی تشکیل شده است که یکی از مواردی که میتوان به آن اشاره نمود سیستم درب و سیستم قفل مرکزی می‌باشد که کمک بسیاری درامنیت بایگانی ریلی دارد و البته درب این سیستم بایگانی ریلی به درخواست خود مشتری بر روی آخرین بلوک نصب میگردد و در صورتی که از سیستمی استفاده نگردد تمامیه بلوک ها در منتهی الیه گوشه دیوار جمع میشوند و اخرین بلوک به وسیله قفل و درب تعبیه شده است که با استفاده از این دو مورد امکان دسترسی به قفسه های دیگر داده نمیشود.

و البته همانطور که میدانید دونوع قفل بر روی سیستم های بایگانی ریلی وجود دارد، یک مورد که بر روی بدنه قفل درب است که سبب باز و بسته شدن سیستم بایگانی ریلی می‌شود و مورد دیگر قفل مرکزی می‌باشد که بر روی شاسی و زیر بدنه تعبیه شده است که در کل وظیفه بلاک کردن سیستم را دارد تا سیستم حرکتی نکند و دسترسی بسیار ی از افراد را به این سیستم محدود میکند.

پس در بایگانی ریلی کمپانی دژپاد دو نوع قفل تعبیه شده است که امنیت محصول را چند برابر میکند، این دو نوع قفل شامل قفل تعبیه شده بر روی محصول و قفل مرکزی جهت بلاک کردن کل سیستم است که در ادامه به بررسی این دو قفل کاربردی در بایگانی ریلی میپردازیم. پس با مجموعه دژپاد همراه باشید.

قفل درب ها در بایگانی ریلی

همانطور که در توضیحات بالا به قفل درب ها در بایگانی ریلی اشاره شد آخرین بلوک از یک مجموعه در سیستم های بایگانی ریلی، دارای درب هستند که امکان هرکدام از این درب ها به درخواست مشتری امکان پذیر می‌باشد و پس از قفل نمودن سیستم بایگانی ریلی، امکان دسترسی به محتویات داخل سیستم از بین میرود و امنیت بایگانی ریلی را برای اطلاعات و مدارک و اسناد شما عزیزان فراهم میکند.

شما میتوانید با سفارش محصول مورد نظری که ابعاد و سایز منحصر به فرد دارد تمامیه اسناد و مدارک خود را در طولانی مدت بایگانی و نگهداری کنید و مجموعه دژپاد این امکان را به شما میدهد تا با مشاوره ازکارشناسان ما در مجموعه، بتوانید بهترین خرید را از مجموعه دژپاد داشته باشید.

قفل مرکزی در بایگانی ریلی

در توضیحات بالا در خصوص قفل مرکزی بایگانی ریلی توضیحاتی داده شد که با استفاده کردن از قفل مرکزی دیگر نمیتوانید حرکت سیستم ها را به چپ و راست انجام دهید و امکان دسترسی به پرونده و اسناد و مدارکی که در داخل بایگانی ریلی قرار دارند صفر میگردد و قفل های مرکزی مجموعه دژپاد بر روی شاسی در زیر بدنه تعبیه شده است تا از دید افراد عادی، پنهان بماند و معدودی از افراد بتوانند از سیستم قفل مرکزی بر روی بایگانی ریلی استفاده کنند و امنیت بایگانی ریلی افزایش پیدا کند. یک شرکت معتبر و با سابقه در خصوص آنکه محصولی را تولید میکند امکانات امنیتی آن را نیز گسترش میدهد تا کابر بتواند بهترین عملکرد را از خرید سیستم خود داشته باشد و در مقاله های قبلی در خصوص مزایای بایگانی ریلی بیان شد که بسیاری از شرکت ها بزرگ امنیت و مزایای سیستم بایگانی ریلی بسیار برایشان حائزاهمیت است.

امنیت در بایگانی اسناد

تمامیه توضیحاتی که در قسمت بالا مطرح شد در خصوص امنیت در بایگانی ریلی بود ولی یکی دیگر از مهمترین شاخص هایی که در امنیت بایگانی ریلی در سیستم ها مطرح است، امنیت بایگانی اسناد میباشد که در ادامه به چند مورد از فاکتورهای مهم در امنیت بایگانی اسناد نیز میپردازیم.

فاکتورمهم درامنیت بایگانی اسناد

  • محیط( دما و تهویه)
  • جلوگیری از آتش سوزی در بایگانی ریلی

سیستم های بایگانی ریلی مجموعه دژپاد بسیار مقاوم در برابر اتش سوزی می باشد و شما عزیزان میتوانید با خیال راحت از قفسه های بایگانی ریلی دژپاد استفاده کنید بدون آسیب رسیدن به اسناد و مدارک و غیره شما.

  • مقاوم در برابر نفوذ آب در بایگانی ریلی

وجود آب میتواند آسیب بسیاری و خسارت های جبران ناپذیری را به مدارک و اسناد شما وارد کند و این سیستمهای بیگانی ریلی دژپاد در برابر شرایط نفوذی آب نیز بسیار مقاوم می‌باشد.